Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

„̨̇ ” . Jedna z najlepszych książek fantastycznych…

2 min read

„̨̇ ” .

Jedna z najlepszych książek fantastycznych jakie ostatnio przeczytałam!

Bryce Quinlan to pół człowiek pół Fae. Z tego powodu nie ma łatwo życiu, ale ona sobie z tego nic nie robi. Jest silną, waleczną i silną siebie dziewczyną. Nawet po morderstwie, które ją bardzo dotknęło potrafi dojść do siebie.

Ta książka trzyma czytelnika w napięciu od samego początku! Jest pełna akcji, humoru, świetnych dialogów, dobrze wykreowanych bohaterów. Mimo, że jest to pierwsza część, w której tak naprawdę czytelnik został wprowadzony do świata, to dzieje się tutaj bardzo dużo. Na początku trudno było mi się połapać w wykreowanych światach i nazwach wielu bohaterów, ale z czasem się przyzwyczaiłam i czytało się o wiele lepiej. W końcu autorka musi przedstawić czytelnikowi świat i panujące w nim reguły. A z tym poradziła sobie wyśmienicie.
Bohaterowie tej książki świetnie wykreowani. Każdy z nich jest na swój sposób charakterystyczny. Ich żarciki i cięte riposty pokocha każdy czytelnik! Relacje między poszczególnymi postaciami są naturalne. Widać, że relacja jest prawdziwa, nie wymuszona.

W książce jest wiele ważnych wątków, akcji i napiętej atmosfery. To wszystko sprawia, że człowiek nie chce się oderwać od historii. W dodatku pióro Maas jest bardzo plastyczne, przez co całkowicie odpłynęłam do tego świata.

Muszę jednak zaznaczyć, że jest to książka przeznaczona dla starszych czytelników. Język oraz opisywane wydarzenia zdecydowanie nie nadają się dla młodych.
.
.
.