Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

„ ̨̨ ̨ ̨́” Tytuł książki idealnie nawiązuje do jej tr…

1 min read

„ ̨̨ ̨ ̨́”
Tytuł książki idealnie nawiązuje do jej treści. Każdy rozdział książki jest poświęcony innej osobie, innej rodzinie. Każdy bohaterem przedstawia nam swój plan na tegoroczną Wigilię, proces jej przygotowania ale również wspomina dawne Wigilie. Z tymi wspomnieniami są związek różne emocje, niektóre są szczęśliwe a niektóre smutne. Ta książka wywołuje w czytelniku pewien rodzaj nostalgii. Identyfikujemy się z bohaterami i również wspominamy dawne świąteczne czasy. Może dzięki tym historią przyszła Wigilia będzie piękniejsza?
Opowiadania są przepełnione miłością, spokojem, emocjami. Bardzo łatwo jest nam się przenieś do ich czasów, ponieważ nie było to aż tak dawno temu. Gdy czytałam wspomnienia bohaterów, czułam się jakbym czytała czasami o wigilii moich rodziców i dziadków. To jakie kiedyś były realia zostało w tej książce pięknie pokazane.
Historie niektórych z bohaterów napewno zostaną w mojej pamięci i moim serduszku na długo, ponieważ ich życie i ich przeżycia wywarły na mnie duże wrażenia. Forma przedstawienia każdego bohatera w innym rozdziale jest moim zdaniem bardzo dobrym rozwiązaniem.
Książka idealna na świąteczne zimowe wieczory, która zdecydowanie was rozgrzeje.
Po tej pozycji mam ochotę sięgnąć po inne książki tej autorki i jeszcze bardziej zaznajomić się z tymi bohaterami. .
.
.

1 thought on “„ ̨̨ ̨ ̨́” Tytuł książki idealnie nawiązuje do jej tr…

Comments are closed.