Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

„̨́ ̨ ” Historia pełna magi i cudownych światów. …

1 min read

„̨́ ̨ ”

Historia pełna magi i cudownych światów.

Januar to dziewczyna, która posiadać piękny dar, o którym dowie się dopiero z czasem. Dziewczyna nie pochodzi z tego świata, w końcu wyruszy w podróż znalezienia drzwi do świata rodzinnego. Ktoś jednak staje jej na drodze. Od wieków Istebnej pewna organizacja, która niszczy wszystkie istniejące przejścia.

Jest to baśniowa historia, w której istnieje wiele drzwi do różnych światów. Wydarzenia poznajemy z dwóch perspektywach: perspektywy dziewczyny oraz książki. Jej osobiste wydarzenia są poprzeplatane prawdziwymi historiami z książki, które później okazuje się być dla niej bardzo wartościowa.

Pomysł na książkę oraz kreacja bohaterów bardzo mi się podobała. Dziewczynka była siną bohaterką, która walczyła o siebie, swoich przyjaciół i rodzinę. Mimo, że żyła pod zamknięciem wyrosła na bardzo mądrą osobę. Wie jakie wartości są ważne, a czego warto unikać.
Piórko autorki jest przyjemne i łatwe do czytania. Historia leci bardzo szybko, jednak kreacja bohaterów i przedstawienie światów jest dobrze wykonane. Nie brakuje luk i najważniejsze: idzie się w tym połapać.
Historia była dobra, bajkowa ale to nie byka chyba książka na ten moment dla mnie. Podobała mi się, ale nie zachwyciła mnie aż tak jak innych. .
.
.

2 thoughts on “„̨́ ̨ ” Historia pełna magi i cudownych światów. …

Comments are closed.