Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

„ ̨́” Główna bohaterka jest studentką, lubiąca dużo imprez…

2 min read

„ ̨́” Główna bohaterka jest studentką, lubiąca dużo imprezować i pić. Po trudnych przeżyciach z przeszłości nie chce się z nikim wiązać na stałe. Podczas imprezy poznaje przystojnego Kubę, z którym przystaje na umowę: najpierw dziesięć spotkań a dopiero później pójdą do łózka. Chłopak jednak nie wie, że Majka jest dziewicą.

Książka jest dobrze napisana, szybko i przyjemnie się ją czyta. Mamy tutaj wiele akcji i wydarzeń, które trzymają czytelnika w niepewności.
Bardzo wielkim plusem tej książki jest humor. Uwielbiam relację między bohaterką a Piotrkiem, Adamem i innymi męskimi bohaterami. Z wszystkimi prowadzi przyjacielskie relacje, wygłupia się i żartuje. Przy tych dialogach uśmiechałam się do książki.
Główna bohaterka była w pewnych momentach bardzo niedojrzała. Rozumiem, że jest studentką, chce się zabawić ale jednak powinna myśleć nad swoim zachowaniem.
Najbardziej polubiłam Adama. Może był cichą osobą, nielubiącą się wychylać to jednak zawsze oferował Mai pomoc i wsparcie.
Autorka porusza ważny temat, jakim jest stalking. Maja jest prześladowana przez swojego byłego chłopaka, w przeszłości prawie by przez niego zginęła. Ona chce się od niego odciąć, jednak on pojawia się zawsze w najmniej oczekiwanym momencie.
Końcówka podbiła moje serce. Przez całą książkę marzyłam aby tak się ta historia zakończyła i tak właśnie się stało. Miłość nie zawsze oznacza fajerwerki i namiętność, czasami wystarczy tylko poczucie bezpieczeństwo i spokój.
.
.
.