Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

„̨́ ” Historia wielu ludzi i rodzin, którzy poszu…

1 min read

„̨́ ”
Historia wielu ludzi i rodzin, którzy poszukują szczęścia w tym świątecznym czasie Bożego Narodzenia. Poznajemy życie kobiety wychowującej samotnie dziecko i mającą ojca chorego na Alzheimera, ojca wychowującego samotne buntowniczą nastolatkę, młode małżeństwo, które nie radzi sobie z obowiązkami nad noworodkiem oraz kochaną Bunię,która prowadzi antykwariat i jednoczy ze sobą wszystkich ludzi.
Na początku nie potrafiłam się wgryźć w lekturę, ponieważ opowiadała dużo o macierzyństwie i dzieciach jednak później śledziłam losy bohaetów z zaciekawieniem. Historie bohaterów są bardzo naturalne i mogą tak naprawdę zdarzyć się każdemu z nas. Autorka wplotła w tą książkę wiele mądrych słów i nauk, które zdecydowanie są pomocne do życia.
Kocham styl pisania autorki i to jak za pomocą prostej i zwykłej historii pokazuje, że człowiek w każdym momencie może być szczęśliwy gdy tylko ma wokół siebie bliskie osoby.
Polecam wam tą książkę na zimowe, świąteczne wieczory, ponieważ książka jest warta przeczytania. Wysuniecie z niej wiele ważnych wniosków i spojrzycie na świat z całkowicie innej perspektywy. . .
.