Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

„ ̨́” Książka opowiada historię wielu ludzi, którzy …

1 min read

„ ̨́”
Książka opowiada historię wielu ludzi, którzy są połączeni ze sobą więzami rodzinnymi oraz przyjacielskim. Te więzy istnieją jednak dzięki jednej wspaniałej osobie, której już na tym świecie nie ma. Była cudowną matką i przyjaciółką. Bohaterowie wspominają dawne czasy w których kobieta jeszcze żyła i te, w których jej już nie było.
Książka jest przepełniona uczuciami i świąteczną atmosferą. Wszyscy przygotowują się na ten jeden wyjątkowy dzień – Wigilię.
Wspominane historie przez bohaterów są bardzo emocjonalne i wciągające. Każdą stronę czytałam z zapartym tchem i chciałam więcej i więcej. Z każdą kolejną stroną robi się coraz ciekawej i akcja nabiera tempa. Z jednej strony wciąga nas bieg wydarzeń a z drugiej charakterystyczni bohaterowie. Mimo, że wydarzenia z przeszłości i teraźniejszości są tutaj pomieszane, to czytelnik się nie myli. Wie co kiedy się wydarzyło i szybko łapie się w tych wydarzeniach. Autorzy napisali to w bardzo przejrzysty ale i ciekawy sposób. Mimo, że mamy tutaj wiele bohaterów to łatwo jest nam ich zapamiętać i poznać ich historię. Zazwyczaj w takich książkach w których jest wiele bohaterów po prostu się gubię i nie wiem kto jest kim. Tutaj tak zdecydowanie nie jest. Każdy bohater jest przejrzysty i charakterystyczny. .
.
.

1 thought on “„ ̨́” Książka opowiada historię wielu ludzi, którzy …

Comments are closed.