Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

„̷ ̷ ” Jagna to dorosła kobieta, uwielbiająca jeść, ak…

2 min read

„̷ ̷ ”
Jagna to dorosła kobieta, uwielbiająca jeść, aktywność sportową i spełnia się w swoim zawodzie. Wszystko byłoby wspaniałe, gdyby nie brak drugiej połówki. Cała rodzina wypomina jej na spotkaniach rodzinnych, że jest starą panną i najwyższy czas się ustatkować. Jagna nie chce szukać nikogo na siłę ale nagle w jej życiu pojawia się pewien mężczyzna. Czy powinna mu zaufać? Wprowadza go do swojego życia, otwiera się przed nim, zapoznaje z jej rodzinną a on dalej jest tajemniczy.
Cała książka jest przepełniona wspaniałą i magiczną atmosferą gór i świąt. Jagna spędza większość czasu w Zakopanem u swojej babci. Jej babcia jest najwspanialszą i najukochańszą osobą. Ma charakter takiej mojej babci, dlatego bardzo tą bohaterkę polubiłam. Troszczy się o swoje wnuki, zawsze ma dla nich otwarte drzwi, wysłucha, nakarmi. Opiekuje się nie tylko rodziną ale również osobami spoza niej. Zawsze niesie pomoc i wsparcie.
Jagna spędza większość czasu w Zakopanem i spędza czas z najlepszymi przyjaciółmi. Nie widziała ich od dzieciństwa i teraz odnawia znajomości. Bardzo mi się ten wątek podobał.
W książce znajduje się również dużo gwary, przez co książka są bardzo autentyczna.
Jest to pierwsza polska książka której dałam 5/5 gwiazdek, więc naprawdę warto po nią sięgnąć w tym świątecznym czasie. Rozgrzeje wasze serduszka, wywoła wiele emocji i na zawsze pozostanie w waszej pamięci. .
.
.

2 thoughts on “„̷ ̷ ” Jagna to dorosła kobieta, uwielbiająca jeść, ak…

Comments are closed.