Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

„ , ̷, ” Książka opowiada historię nastol…

1 min read

„ , ̷, ”
Książka opowiada historię nastolatki, która płynie przez życie do wyznaczonego celu – chce studiować na uniwersytecie w Ameryce i w końcu poczuć jak to jest mieć rodzinę. Jest rozważna, odpowiedzialna, pilna, ma same dobre oceny, nie pije i nigdy nie miała chłopaka. Jej świat zmienia się gdy na jej drodze staje Jonasz.

Historia tej książki jest przyjemna i bardzo szybko się przez nią płynie. Jest napisana prostym, codziennym językiem. Książka jest pełna humoru, więc wybuchy śmiechu podczas jej czytania gwarantowane! To jak główni bohaterowie się przekomarzają jest śmieszne i słodkie zarazem.

Dziewczyna jeszcze nigdy nie przeżyła swojej pierwszej miłości i teraz nadszedł na nią czas. Tak naprawdę relacja głównych bohaterów jest zmienna, raz są przyjaciółmi, raz są razem, a raz zachowują się jakby byli nieznajomymi. Dla osób, które lubią takie książki, pozycja obowiązkowa!

Akcja w tej książce dzieje się bardzo szybko. Dziewczyna szybko decyduje się na pewne działania i od razu je wykonuje, zamiast najpierw się nad nimi zastanowić. Czasami było to denerwujące, ale jednak jest to młoda osoba, więc w jej wieku postępowałabym pewnie tak samo.

Końców książki nie daje mi spokoju i już chcę sięgnąć po jej kolejną część!

Jestem zakochana w okładce tej książki oraz graficznym wnętrzu!
.
.
.