Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

„̷ ” Książka przepełniona bólem, cierpieniem, stratą…

2 min read

„̷ ”

Książka przepełniona bólem, cierpieniem, stratą ale również walką i miłością. Opowiedziana historia jest wzruszająca ale przede wszystkim prawdziwa.

Klara to młoda studentka, skupiająca się głównie na nauce. W swoim życiu ma chłopaka, Kamila, który się o nią troszczy i ją kocha, jednak ona nie czuje przy nim tych silnych emocji, Traktuje go bardziej jak przyjaciela. Na jej drodze pojawia się jednak Aleksander. Chłopak ma za sobą ciężką historię i nie dopuszcza do siebie już nikogo nowego. Ich pierwsze spotkanie nie przebiegło za dobrze, jednak życie postanawia złączyć ich ścieżki.

Jest to moje pierwsze spotkanie z autorką ale po tej lekturze wiem, że muszę sięgnąć po pozostałe jej ksiąski.

Historia Klary i Aleksandra jest bardzo wzruszająca i przepełniona bólem. Chłopak przeszedł wielką tragedię. Dwa lata temu stracił swoje całe życie, które do teraz stara się poukładać. Wszystko w jego życiu układało się szczęśliwie, aż do pewnego wydarzenia. Chłopak nie dopuszcza do swojego życia nowych osób. Nie chce widzieć na ich twarzy żalu i litości. Klarze się jednak udaje. Małymi kroczkami udaje jej się zburzyć mur, jaki wybudował wokół siebie Aleks. Mimo, że targały nią przeróżne uczucia i miała o nim takie wyobrażenia a nie inne, to nie dała się zwiezd swojemu odczuciu.

Książka pokazuje walkę młodego chłopaka z demonami przeszłości. Po wypadku nie zostało mu tak naprawdę nic: nie mógł więcej wykonywać swojej pracy, nie mógł tańczyć, jego żona od niego odeszła, musiał zakrywać swoje blizny. Już nigdy nie miał otworzyć swojego serca i poczuć jak to jest kogoś kochać i być kochanym.
Klara to dopiero młoda dziewczyna, jednak nie ucieka przed trudnościami. Całym sercem podziwiam tą bohaterkę. Walczyła o Aleksa, o jego miłość ale również o jego serce. Klara to uosobienie cudownej dziewczyny. Gdy przyjdą trudne chwile, ona nie odwraca się od swojego partnera.
.
.

4 thoughts on “„̷ ” Książka przepełniona bólem, cierpieniem, stratą…

Comments are closed.