Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

„́ ̷” „Mroźne łzy” przebijają pierwszą część! Obserwujemy dal…

2 min read

„́ ̷” „Mroźne łzy” przebijają pierwszą część!
Obserwujemy dalszy ciąg wydarzeń, tym razem z dwóch perspektyw: Mi oraz Pilar. Główne bohaterki poszukują swoich rodziców, ponieważ to w nich widzą szansę uratowania rzecznego królestwa. Mia szuka swojej matki, aby pomogła jej uratować ukochanego ale również przywrócić uczucia. Od momentu śmierci dziewczyna nie czuje żadnych emocji i ma nadzieję, że matka ją uleczy. Pilar natomiast szuka swojego ojca, którego nigdy nie poznała, który jest jednak najsłynniejszym zabójcą Gwyr.
Książka jest przepełniona intrygami i sekretami. Każdy z bohaterów coś ukrywa i wraz z akcją ich tajemnice wychodzą na wierzch.
To jak autorka tę książkę napisała, ile wymyśliła intryg, sekretów i jak to wszystko ze są połączyła jest rewelacyjne!
Książka porusza również ważne tematy, takie jak: depresja, napaść seksualna, walka o prawa kobiet. Autorka jednak nie generalizuje i pokazuje, że również mężczyźni i młodzi chłopcy mogą być wykorzystywani i źle traktowani. Główni bohaterowie w bardzo dobry sposób obrazują i pokazują to, co takie osoby przechodzą i czują. Czasami naprawdę warto się zastanowić co się mówi i robi, ponieważ dla innych osób może to być trauma do końca życia. A gdy widzimy takie osoby, nie odwracajmy się do nich plecami tylko pomagajmy im.
Po pierwszej części nie byłam za bardzo przekonana do tego magicznego świata, jednak po tej części jestem tych światem zaintrygowana i nie mogę doczekać się kolejnej części!
Książka ma swoją premierę już 25.03.2020! ✨💕
.
.
.