Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

„ ̷ ́” Opowieść o zwyczajnych ludziach, mieszkającyc…

2 min read

„ ̷ ́”
Opowieść o zwyczajnych ludziach, mieszkających w jednym bloku a jednak połączonych ze sobą magiczną nicią. To właśnie święta Bożego Narodzenia sprawiają, że wszyscy bohaterowie się jednoczą. Przez całą książkę obserwujemy różne zmagania naszych bohaterów. Niektóre powodują u nas śmiech a niektóre smutek. Wszystko to czyta się jednak z odrobiną ciepełka na serduszku. Autorka ukazała tutaj polskie realia oraz świąteczne tradycje. Łatwo jest nam się zidentyfikować z tymi osobami.
Opowieść sprawia, że czytelnik czuje się bezpiecznie i przytulnie. Jest to książka, która wywołuje nostalgie, sprawia, że wracamy do dawnych czasów i wspominamy nasze święta spędzone w gronie rodziny. Ich święta nie różnią się od naszych, ponieważ mamy te same tradycje. Nic czytelnika w tej historii nie zaskakuje, ale tego również po tej historii nie oczekujemy.
Czasami mylili mi się bohaterowie, ponieważ jest ich w tej książce bardzo dużo, ale z drugiej strony jest to również pozytywna strona tej pozycji – więcej bohaterów których można polubić bądź pokochać.
Książka jest przepełniona świąteczną atmosferą: kupowanie prezentów, strojenie choinki, pieczenie pierników czy też lepienie pierogów. Wszystko to możecie znaleźć właśnie w tej pozycji.
Jeśli chcecie przeczytać książkę, która sprawi, że będziecie czuć ciepło na serduszku to sięgnijcie po tą pozycje. Nadaje się idealnie na chłodnie dni z kocykiem i gorącą herbatą. . .
.

1 thought on “„ ̷ ́” Opowieść o zwyczajnych ludziach, mieszkającyc…

Comments are closed.