Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

„ , ̷, ” Po pierwszej części oczekiwałam …

1 min read

„ , ̷, ”
Po pierwszej części oczekiwałam zabawnej i odprężającej historii. Nie zawiodłam się!
Dostajemy dalsza cześć historii Elli i Jonasza, których poznaliśmy w pierwszej części i zdecydowanie każdy pokochał ich za ich charakter! Książka ta opowiada historie miłosną, pierwsze historią zauroczenia we współczesnym świecie. Większość nastolatków przeżywa pewnie teraz tak swoje pierwsze zauroczenie.

Jednym z plusów tej książki to zdecydowanie zabawny humor. Ella to dziewczyna, która do każdej sytuacji znajdzie odpowiedni tekst. Jest pewna siebie, zabawna, zadziorna, ale również na swój wiek naiwna. Jej docinki rozbawią każdego czytelnika!
Czasami nie pasował mi w tej książce bieg wydarzeń. Bohaterowie godzili się, kłócili i tak na zamianę, co moim zdaniem jest trochę nie realistyczne. Z drugiej strony, nastolatkowie przezywają swoje zauroczenia całym sercem, o niczym innym nie myślą. Gdybym była znowu w ich wieku, to historia ta byłaby dla mnie prawdopodobna.
Uwielbiam książkę za to, jak pięknie jest stworzona graficznie! Jej okładka oraz wewnętrzna grafika wiadomości między bohaterami, a nawet mem, to coś wspaniałego! 💗
.
.
.