Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

„̷” Historia trzech studentów, którzy przez zwykły projekt n…

1 min read

„̷”

Historia trzech studentów, którzy przez zwykły projekt na zaliczenie zajęć założyli Fundację Spełniacze. Głowni bohaterowie wybrali na początku roku 12 listów od dzieci i co miesiąc starali się spełnić jedno z nich. Niektóre marzenia były duże, niektóre mniejsze ale do każdego się angażowali i przeżywali to całym sercem. Oprócz spełniania marzeń,przeplatają się tutaj również losy młodych bohaterów.

Książka pokazuje jak ważne są marzenia i ich spełnianie. Na świecie istnieje wiele dzieci, które ze względu na swoje pochodzenie, rodziców, sytuację materialną nie mogą spełnić swoich najskrytszych marzeń. Czasami są to marzenia, które dla zwykłego dziecka nie są niczym wyjątkowym. Ale to nie jest ich wina, że urodzili się w takiej rodzinie a nie innej. Dlatego powstała właśnie ta fundacja.

Książka jest bardzo ciekawie napisana, oprócz przedstawiania marzeń dzieci i opisu ich spełniania, obserwujemy również losy trójki bohaterów. Każdy z nich ma problemy z którymi próbuje żyć.

Przyjaźń między tą trójką przyjaciół jest wspaniała, chociaż czasami pojawia się zazdrość. Każdy z nich ma rozpisane zadania w których czuje się najlepiej i dlatego fundacja okazuje się dobrym pomysłem.

Takiego zakończenia się nie spodziewałam i jestem ciekawa jak autorka rozwiąże ten motyw w drugiej części! .
.
.

1 thought on “„̷” Historia trzech studentów, którzy przez zwykły projekt n…

Comments are closed.