Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

„ ̷́” Niesamowita historia o odkrywaniu własnej tożsamoś…

1 min read

„ ̷́”

Niesamowita historia o odkrywaniu własnej tożsamości, dojrzewaniu, rodzinie oraz miłości.

Bliźnięta Noah i Jude zawsze były nierozłączne i potrafiły porozumieć się bez słów. Z czasem to się jednak zmieniło. Coraz bardziej oddalają się od siebie, ukrywają się w sobie, mają swoje tajemnice.
Książka ma bardzo moralizatorski charakter. Pokazuje jak tajemnice, sekrety mogą obrócić własne życie oraz życie naszych bliskich o 180 stopni. Powinniśmy żyć we zgodzie z naszą własną osobowością, akceptować ją a nie ukrywać pod milionami warstw. Najważniejsze w życiu jest to, aby akceptować samego siebie, przyznawać się do błędów i przede wszystkim być szerym ze sobą i innymi. Dojrzewanie bohaterów było długą i ciężką drogą, lecz ich trud nie był na marne. Po akceptacji siebie samego, swoich zalet ale również i wad, życie pokazało im swoje piękne strony.

Książka jest napisana pięknym i barwnym jeżykiem, więc czytało się ją szybko i z przyjemnością. Na początku było mi trudno się w nią wgryźć ale z czasem nie potrafiłam się od niej oderwać. To jak los potrafi zawładnąć naszym życiem i złączyć je z innymi przypadkowymi ludźmi, którzy jednak mają na nas ogromny wpływ jest zdumiewające.
Polecam tę książkę każdemu i mam nadzieję, że po nią sięgniecie! .
.
.

2 thoughts on “„ ̷́” Niesamowita historia o odkrywaniu własnej tożsamoś…

  1. Piękne zdjęcia, świetny profil. Będę tutaj częściej zaglądać. Zapraszam również do obserwowania mojego profilu 🙂

Comments are closed.