Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

” ” Czy jeden spacer podczas awarii prądu może zmienić …

2 min read

” ”
Czy jeden spacer podczas awarii prądu może zmienić życie człowieka? Magda boi się chodzić w nocy przez miasto, a gdy jeszcze nie świecą lampy to tym bardziej czyje strach. Na szczęście pomoc i towarzystwo oferuje jej Michał.
Główni bohaterowie mają za sobą trudną przeszłość, od Michała już minęła jednak od Magdy nadal istnieje.
Sam pomysł książki ze spacerem bardzo mi się spodobał. Relacja głównych bohaterów była naturalna, nie wykreowana na siłę. Powili zaczynali się poznawać i to mi się bardzo podobało. Magda ma jednak bagaż przeszłości, który ciagle czeka w jej domu a ona nie potrafi podjąć decyzji. Nie chciała aby ta znajomość z Michałem za bardzo się rozwinęła. Nad uczuciami nie ma się kontroli, prawda?
Książka przez większą cześć bardzo mi się spodobała. Z niecierpliwością czytałam co będzie się dziać dalej, ponieważ książka ta trzyma czytelnika naprawdę w napięciu. Poza tym mamy tutaj wiele poważnych wątków, takich jak: niepełnosprawność, depresja, relacje rodzinne, wsparcie małżonków, choroby.
Jest piękna przez tą cudowną, świąteczną i zimową atmosferę. Aż się chce, aby już spadł śnieg. Końcówka zniesmaczyła mi jednak całą tą książkę. Główna bohaterka jest niezdecydowaną, niestabilną emocjonalnie kobietą, która nie wie czego chce. Podejmuje pewną decyzję a i tak postępuje inaczej. Gdyby nie ta końcówka, książka była by naprawdę dobra. Nie wiem co autorka sobie myślała wybierając taką a nie inną końcówkę, ale mi się ona zdecydowanie nie spodobała. .
.
.