Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

Czytacie literaturę faktu czy jednak wolicie fikcję literacką? „…

2 min read

Czytacie literaturę faktu czy jednak wolicie fikcję literacką? ☺️

„”

„Farmagedon” to książka, która obali wasze postrzeganie farm i produktów żywności pochodzenia zwierzęcego. Prawdziwy rolnik, z łąką, gdzie zwierzęta przebywają na świeżym powietrzu i pożywiają się naturalnymi produktami zanika i prawie nie istnieje.

Już najwyższy czas aby konsumenci otworzyli oczy i zrozumieli skąd pochodzi ich jedzenie na talerzu. Nie jest to książka, która promuje wegetarianizm czy weganizm. Nie. Autor chce pokazać fakty i zmusić czytelnika do zastanowienia się nad jego sposobem żywienia.

Jeśli jesteście zaznajomieni z tym tematem, to niektóre treści będą dla was znane. Autor mówi jednak również o wielu innych rzeczach, które dla mnie były nowością.

Ta literatura faktu zbudzi w was wiele emocji, nie będziecie więcej obojętni na te tematy.

Dzisiejsze farmy są zagrożeniem zdrowotnym nie tylko dla człowieka, ponieważ powodują m.in. astmę, raka, choroby układu krążenia ale również dla całego środowiska.

Jedynym minusem są postarzałe dane. Autor napisał książkę w 2013 roku i sytuacja na świecie przez ten czas mogła się całkowicie zmienić. A jego prognozy, jak sami zobaczycie, okazują się słuszne.

Jeśli chcecie polepszyć życie swoje, swoich bliskich a nawet wpłynąć na lepszą sytuacje środowiska to jest to książka dla was!

Moim zdaniem, każdy konsument powinien przeczytać książkę, aby wiedział co w ten sposób tak naprawdę dopinguje, a co firmy próbują przed nim ukryć.
.
.
.