Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

Czytaliście jakąś książkę Brittany C. Cherry? „&” „Landon&…

2 min read

Czytaliście jakąś książkę Brittany C. Cherry? 🥰

„&”

„Landon&Grey” to piękna jednak pełna smutku i cierpienia książka.

Brittany C. Cherry pokazała po raz kolejny, że w prostą historię miłosną potrafi wpleść wiele ważnych wątków, które oddziałują emocjonalnie na czytelnika.

Landon z zewnątrz to tył bad boya. Niczym się nie przejmuje, organizuje imprezy itp. Jednak po kilku stornach powieści czytelnik wie, że to tylko sztuczna wykreowana postać. W rzeczywistości jest wrażliwym chłopcem, który musiał przejść przez wiele ciężkich sytuacji w swoim życiu oraz walczy z ciężką chorobą.

Grey to idealna, grzeczna i piękna dziewczyna. Z każdym potrafi się porozumieć. Jedynym wyjątkiem jest właśnie główny bohater. Twierdzi, że jest dla niego zbyt idealna.

Ich relacja z biegiem czasu się pogłębia a Landon dowiaduje się, że życie Grey nie jest tak kolorowe jak mu się wydawało.

Na imprezie dochodzi do zakładu: kto z nich zakocha się prędzej w drugiej osobie. Każdy z ich otoczenia wie, że ich relacja jest przesiąknięta nienawiścią, dlatego zakład jest dla nich dużym wyzwaniem.

Z czasem okazuje się, że każdy z bohaterów jest potrzebny temu drugiemu aby przezwyciężyć mroki. Grey ma duży wpływ na samopoczucie Greya a on zaczyna powoli czuć trochę radość.

Bardzo ważna książka, w które mam zaznaczonych pełno cytatów. Jest to jedna z lepszych książek mojego życia.
.
.
.

2 thoughts on “Czytaliście jakąś książkę Brittany C. Cherry? „&” „Landon&…

Comments are closed.