Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

Czytaliście książki z serii mała czarna od ? „” „Zmiana” to pr…

1 min read

Czytaliście książki z serii mała czarna od @wydawnictwoalbatros ?☺️

„”

„Zmiana” to przyjemna, wesoła ale również poruszająca ważne tematy historia.

Leena zamienia się ze swoją babcia Eileen na dwa miesiące miejscami. Eileen trafia do Londynu, gdzie życie toczy się w zawirowaniom tępie i nikt nikogo w sąsiedztwie nie zna. Leena natomiast trafia na wieś, gdzie każdy mieszkaniec wie o wszystko każdym. Ta mała zmiana była tym dwóm kobietą bardzo potrzebna, ponieważ po śmierci siostry Lenny nie były już takie same. Ta zmiana wpłynęła pozytywnie na obydwie, mimo, że na początku spotykały na swojej drodze przeszkody.

Historia tej powieści bardzo mi się podobała. Mimo, że nie jestem wielką fanką komedii, to humor w tej książce bardzo mi się podobał i kilkanaście razy się zaśmiałem! Mimo, że jest to komedia romantyczna, to porusza ona bardzo ważne tematy m.in. pustka po stracie bliskiej osoby oraz ostrożność w internecie. Autorka pięknie połączyła to w jedną całość!

Bardzo polubiłam również babcię Eileen! Ma ona bardzo wesoły humor i stara się każdemu w swoim otoczeniu pomóc! Nie boi się wplatać w zawiłe problemy i otwarcie mówi to co myśli.

Jest to idealna książka na te wakacje! ✨
.
.
.

2 thoughts on “Czytaliście książki z serii mała czarna od ? „” „Zmiana” to pr…

Comments are closed.