Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

Czytaliście lub oglądaliście „Niezgodną”? „́” Nowa książka V…

2 min read

Czytaliście lub oglądaliście „Niezgodną”? 🙈✨

„́”

Nowa książka Veronici Roth, która jeszcze bardziej was zachwyci niż seria „Niezgodna”!

„Wybrańcy” to bardziej dojrzalsza i przemyślana książka autorki. Jest ona pełna wątków, tajemnic oraz intrygujących zwrotów akcji.

Historia książki nie rozpoczyna się tak jak przeciętna fantastyka, od walki z wrogiem. Akcja tej książki rozpoczyna się kilka lat po udanej wojnie z Mrocznym. Rzadko kiedy spotyka się taki pomysł w książkach i to jeszcze tak dobrze rozpracowany.

Piątka naszych wybrańców wygrała walkę z wrogiem, a teraz próbuje przystosować się do normalnego życia. Niektórzy wykorzystują swoją sławę a niektórzy chcą uciec przed kamerami. Nasza główna bohaterka należy właśnie do tej drugie grupy. Z samym charakterem może ona się wydawać trochę denerwująca, ale moim zdaniem musiała ona stać się silna i egoistyczna aby przetrwać. Taki miał na nią wpływ ten okrutny świat.

Z czasem okazuje się, że ich walka tak naprawdę się nie skończyła. Bohaterowie trafiają do równoległego świata, w którym istnieje Mroczny. Wybrańcy nie potrafią wrócić do swojego świata dopóki nie pokonają wroga. Wydarzenia, zwroty akcji są pełne napięcia. A to co okazuje się pod koniec książki napewno was zaskoczy!

Wielkim plusem są tutaj urywki z artykułów, książek czy tajnych maili, które dokładnie przekazują informacje o wygranej bitwie oraz charakterystykę bohaterów. Te wątki urozmaicają czytanie, a ja coś takiego w książkach uwielbiam! 💕
.
.
.

1 thought on “Czytaliście lub oglądaliście „Niezgodną”? „́” Nowa książka V…

Comments are closed.