Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

„ ” Druga część gorącej serii „Master of Love”. Jest t…

1 min read

„ ”
Druga część gorącej serii „Master of Love”. Jest to moja pierwsza książka przeczytana w tym roku i zdecydowanie nie żałuję wyboru! Druga część jeszcze bardziej wciąga i trzyma w napięciu. Profesor Feelgood to zdecydowanie chłopak marzeń wielu dziewczyn. Kto by nie chciał przystojnego, romantycznego pisarza? To właśnie za jego wiersze i to jak potrafi za pomocą słów wyrazić swoje uczucia, pokochałam tego bohatera.
Historia Ash i Jake to relacja typu hate-love, ale i tak trzyma nas w napięciu. Okazuje się, że główni bohaterowie tak naprawdę znają się od bardzo dawna, w dzieciństwie byli nierozłączni, jednak nastoletnie życie zmieniło ich relację całkowicie. Czy nienawiść oraz pamięć dawnych wspomnień da się tak szybko wymazać? Czy można zapomnieć o przeszłości dla dobra kariery? Ash musi się postarać, bo to właśnie od tego będzie zależeć jej dalsza ścieżka.
Książka jest przepełniona przeróżnymi emocjami, on nienawiść do miłości. Końcówka jednak mnie zachwyciła, szerzyłam się od ucha do ucha i cieszyłam się, że relacja tych bohaterów zakończyła się w ten a nie inny sposób.
Wielkim plusem jest również to, że w książce występują bohaterowie z pierwszej części. Możemy dalej, jednak pobocznie, obserwować jak radzą sobie w dalszym życiu. .
.
.