Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

„ ” „Druga szansa” to przyjemna i relaksująca książka id…

1 min read

„ ”

„Druga szansa” to przyjemna i relaksująca książka idealna na czas wakacyjny!

Auden od jesieni zaczyna swoje studenckie życie. Jednak przed wielkimi zmianami czekają na nią jeszcze wakacje. Dziewczyna nie ma żadnych planów i spontanicznie postanawia pojechać do swojego ojca i macochy, którym właśnie urodziła się córka.

Ta wycieczka zmienia ją całkowicie. Auden przeżywa wiele dla niej nowych rzeczy, które jej rówieśniczki przeżyły dawno temu. Przez całe jej życie była skupiona tylko na nauce i dobrych stopniach. Dopiero teraz, z dała od domu, doświadcza uczucia, jak to jest żyć naprawdę.

Jest to cudowna książka, która zachwyci każdego czytelnika. Czyta się ją lekko i szybko i mimo, że jej tematyka jest niezobowiązująca to historia skłania czytelnika do myślenia. Do myślenia o własnym życiu. Korzystamy z niego całkowicie? Czy jednak mamy w głowie powody, które za pare lat a może nawet miesięcy nie będą dla nas znaczące, które trzymają nas w klatce.

Polubiłam się z główną bohaterką, ponieważ ma ona bardzo silny i pewny siebie charakter. Aż do ostatnich stron walczy i pod koniec możemy zauważyć jak jej życie przyjacielskie, rodzine oraz miłosne się zmieniło.
.
.
.

1 thought on “„ ” „Druga szansa” to przyjemna i relaksująca książka id…

Comments are closed.