Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

Jaka jest wasza ulubiona baśń? „ ” „Kraina Nocy” przywrac…

1 min read

Jaka jest wasza ulubiona baśń? ☺️

„ ”

„Kraina Nocy” przywraca nas z powrotem do świata z Uroczyska. Ta część podobała mi się zadecydowanie lepiej niż wcześniejsza.

W tej książce wszystkie wątki są jasno wytłumaczone, historia przemyśla a nie wszystko ze sobą pomieszane i eksplodowanie jak to było w pierwszej części.

Historia ta odbywa się parę lat po wydarzeniach z Hazel Wood. Alice kończy szkołę i próbuje żyć jak normalny człowiek. Chce zapomnieć o swojej przeszłości, jednak Uroczysko nie daje jej o sobie zapomnieć. Nieoczekiwanie w mieście zaczyna dochodzić do morderstw i to ona jest podejrzewana. Bohaterka próbuje rozwiązać zagadkę i przez przypadek dowiaduje się o Krainie Nocy.

Alice przeszła bardzo wielką metamorfozę. Jest bardziej pewna siebie, arogancka i samodzielna.

Podobała mi się również perspektywa opowiadanych wydarzeń, ponieważ nie doświadczamy tylko wydarzeń i emocji ze strony Alice ale również Fincha, który, jak wiemy z poprzedniej części, został w Uroczysku.

W tej książce dominuje akcja i sekrety. Ciągle coś zaskakuje czytelnika, przez co wczuwa się on w czytanie. Sama końcówka była dla mnie niespodziewana i napewno zaskoczy niejednych czytelników!
.
.
.

1 thought on “Jaka jest wasza ulubiona baśń? „ ” „Kraina Nocy” przywrac…

Comments are closed.