Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

Jaka jest wasza ulubiona książka z dzieciństwa? „ ́” …

1 min read

Jaka jest wasza ulubiona książka z dzieciństwa? ☺️

„ ́”

Zakochałam się w stylu i języku tej autorki. To w jaki piękny i magiczny sposób przedstawia ona wydarzenia, jest cudowne.

Mamy tutaj opowieść małej dziewczynki, która zostaje sierotą i przeprowadza się do swojego wujka. Na początku jest bardzo egoistycznym dzieckiem ale z czasem zaczyna zmieniać się na dobre. Tak gdzie teraz miesza znajduje pewniej tajemniczy i zakazany ogród. Ale nie tylko to jest zakazane. Sto pokoi również i pewnego wieczoru natrafia w pewnym pokoju kogoś, kogo się nie spodziewała.

Przy tej książce moje serduszko się ocieplało. Uwielbiam sposób wypowiadania się bohaterów oraz jakie morały i nauki płyną z ich działań.

Jest to słodka historia, ale w pewnych monetach było dla mnie trochę aż za bardzo słodko.

Bardzo podoba mi się tutaj przemiana głównych bohaterów. Za pomocą tej historii widać, jak bardzo nasze otoczenie ma wpływ na zachowanie i charakter dziecka.

W książce znajdą się również niektóre normy, które teraz już nie są poprawne i przestrzegane. Pamietajmy jednak, że jest to klasyk i wtedy panowały jeszcze inne reguły.
.
.
.

8 thoughts on “Jaka jest wasza ulubiona książka z dzieciństwa? „ ́” …

  1. Przez nakaz szkolnych lektur nienawidziłam czytać. Dopiero w tym roku planuję nadrobić zaległości, a Tajemniczy ogród wraz z Anią z Zielonego Wzgórza jest na szczycie listy

Comments are closed.