Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

Jaka książka ma według was najlepszą okładkę? „̷ ” To ostat…

1 min read

Jaka książka ma według was najlepszą okładkę? 🥰

„̷ ”

To ostatnia część z serii i lepszego zakończenia tej historii nie mogłam sobie wyobrazić.

W tej części chłopcy i dziewczęta są juz dojrzalsi i powoli opuszczają swój dom aby oddać zwoje życie w ręce przygody. Mamy okazje towarzyszyć im poczynaniom, które nie zawsze są przyjemne a często poznaczona trudami.

Jak się okazuje, nie każdy z chłopców wychowywanych przez Jo wyrósł na dobrego człowieka. Z kilkoma kontakt się urwał całkowicie, a niektórych Jo próbuje jeszcze wyedukować. Większość jednak wyrosła na dobrych i rozumnych młodzieńców.

W tej części nie zabrakło również miejsca na młodzieńczą miłość. Do tego pasuje idealnie pora roku oraz nastoletni wiek bohaterów. Obserwowanie miłosnych perypetii naszych ulubieńców napawało moje serduszko ciepełkiem.

Jestem zachwycona tymi książkami, ich atmosferą,style oraz językiem autorki. Szyk zdań oraz wyprowadzi młodych wskazują, że historie te nie odbywają się w naszych czasach ale to było tak przyjemnie czytać!
.
.
.

1 thought on “Jaka książka ma według was najlepszą okładkę? „̷ ” To ostat…

  1. “Małe kobietki” słuchałam w audiobooku, ale zdecydowanie wolę czytać niż słuchać. Ostatnio zamówiłam pierwszą część i okładka jest przepiękna. Teraz pozostaje mi tylko przeczytać i zamówić kolejne części.

Comments are closed.