Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

Jaki gatunek muzyczny najbardziej lubicie? „ & Ta…

1 min read

Jaki gatunek muzyczny najbardziej lubicie? ☺️

„ &

Ta książka była tak naprawdę wszędzie! To teraz czas zapoznać was również z moją opinią na jej temat ☺️

Autorka wykreowała od podstaw zespół, jego członów, rodzine, świat i nawet teksty piosenek! To mistrzostwo!
Książka ta napewno spodoba się wielbicielom muzyki, ponieważ opowiada historię pewnego zespołu i jego członków. Ta historia wciągnie was od samego początku, że trudno wam się będzie oderwać od książki!

Forma książki różnic się od większości, ponieważ przebieg wydarzeń jest przestawiany za pomocą wywiadu. Każdy z bohaterów przestawia daną sytuację, tak jak on ją widział. W ten sposób albo możemy otrzymać więcej szczegółów albo widzimy całkowicie inne zdania na te same wydarzenie. Głosy bohaterów dopełniają się wzajemnie, tworzą jedną całość. Dzięki takiej formie czytelnik potrafi zżyć się się z bohaterami.

Książka przestawia losy powstania zespołu aż do jego rozstania. Od samego początku czytelnik jest świadomy, że tak wspaniały i znany zespół się rozpadł. Pod koniec wychodzi oczywiście na jaw z jakiego powodu ten zespół przestał istnieć. Takiego zwrotu akcji jednak się nie domyślicie!

Na podstawie tej książki ma powstać film, więc nie mogę się już doczekać ekranizacji! Usłyszeć te teksty piosenek, zagrane i zaśpiewane to będzie coś fantastycznego!
.
.
.

2 thoughts on “Jaki gatunek muzyczny najbardziej lubicie? „ & Ta…

Comments are closed.