Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

Jaki jest wasz ulubiony gatunek filmowy? „ ?” …

1 min read

Jaki jest wasz ulubiony gatunek filmowy? 🙈

„ ?”

To jedna z lepszych komedii jakie czytałam. Przy tej historii bawiłam się naprawdę dobrze mimo, że końcówka jest przewidywalna.

Evie pracuje jako asystentka i dostaje zadanie, zmusić Ezrę, którego jedyny film dostał Oskara, do napisania scenariusza komedii romantycznej. Chłopak uważa takie filmy za żałosne i nierealistyczne, jednak Evie postanawia udowodnić mu, że się myli. Postanawia poznać swojego jedynego w sposób w jaki poznają się osoby w filmach romantycznych i z każdego wydarzenia sporządzać raport dla Ezry, aby go zainspirować.

Jest to zdecydowanie książka obwiednia na kinomaniaka, który luki oglądać filmy romantyczne. Podczas tej historii było wymienionych tyle filmów, że aż powstała mi cała lista filmów do obejrzenia.

Jej próby poznania swojej miłości nie przebiegają tak jak sobie wymarzyła. Przy każdej próbie wydarza się coś śmiesznego i żartobliwego.

Należy zwrócić tutaj również uwagę na więzi przyjacielskie. Główna bohaterka ma trzech wspaniałych przyjaciół, którzy zawsze przy niej są, wszystko jej wybaczą i rozmawiają ze sobą o wszystkim. Takich relacji jest teraz coraz mniej.

Jeśli szukacie książki na poprawę humoru i na odprężenie to jest to idealna pozycja! ✨
.
.
.

2 thoughts on “Jaki jest wasz ulubiony gatunek filmowy? „ ?” …

Comments are closed.