Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

Jaki jest wasz ulubiony polski artysta muzyczny? „ ̷ …

1 min read

Jaki jest wasz ulubiony polski artysta muzyczny? 🎶

„ ̷ ”

„Melodia mgieł dziennych” pokazuje w bardzo poetycki sposób codzienność świata muzycznego. Jak się okazuje, tylko na zdjęciach i w filmach życie muzyków wydaje się piękne i idealne. Marta Bijan przedstawia ten świat całkowicie inaczej. Dzięki tej historii widzimy prawdziwą rzeczywistość gwiazd, których każdy najmniejszy krok musi być przemyślany. Ich los tak naprawdę nie zależy od talentu jednak częściej od zewnętrznych czynników, które jednak przy karierze nie powinny mieć żadnego znaczenia. Media, programu telewizyjne robią wszystko pod publikę, osoba musi mieć jakąś przeszłość, która sprawi, że przyciągnie do siebie większość ilość osób. Talent nie jest ważny.

To bardzo ważna książka, która w poetycki, mglisty i niejednoznaczny sposób pokazuje przeszkody i trudności świata muzycznego.

Były jednak momentu, kiedy trudno było mi się połapać. Nie wywarła ona na mnie aż takiego wrażenia na jakie liczyłam. Oczywiście uważam ją za ważną książkę, bo to jednak z pierwszych książek, która pokazuje rzeczywiści twórców, ale liczyłam jednak na coś więcej.
.
.
.

2 thoughts on “Jaki jest wasz ulubiony polski artysta muzyczny? „ ̷ …

Comments are closed.