Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

„ ” Jest miesiąc przed wigilią, czuć już tą świąteczn…

2 min read

„ ”
Jest miesiąc przed wigilią, czuć już tą świąteczną atmosferę ale wiele osób tego miasteczka ma jeszcze niepozamykane sprawy. Czuwająca klątwa, spór między dwoma rodzinami, walka o marzenia.. czy wszystko uda się naprawić? „Wigilijna przystań” to trochę nowsza, świąteczna wersja Romea i Juli. Mamy dwójkę zakochanych ludzi, którzy chcą być razem, są w sobie zakochani jednak ich rodzice od paru lat są w sporze. A kiedyś przecież byli najlepszymi przyjaciółmi.
Dziewczyna chce zostać sławną dziennikarką, bierze udział w konkursie, przeprowadza wywiad z lokalnym latarnikiem, jednak gdy odkrywa jego tajemnicę on nie pozwala jej na publikację. Czy naprawdę ma tak zimne serce?
Dwójka ludzi, zakochana w sobie od wielu lat nie może być razem, ponieważ ich uczucie jest zaznaczone klątwą. Czy to prawda?
Młoda mężatka tęskni za swoim mężem, który jest wojskowym i dziennie martwi się o jego życie.
Obserwujemy życie zwykłych ludzi, jak radzą sobie z problemami. Książka jest przepełniona akcją, cały czas się coś dzieje. Mamy dużo bohaterów, z których każdy ma swoje cele i marzenia.
Jest to idealna książka na święta, ponieważ jest przepełniona świąteczną atmosferą, emocjami i polskimi tradycjami. Z zainteresowaniem śledziłam poczynania bohaterów. Nie było momentu, kiedy bym się przy tej książce nudziła.
Książka pokazuje, że nawet to co wydaje nam się niemożliwe, można osiągnąć poprzez pracę i zaangażowanie. „Święta to nie stół i ozdoby, a ludzie z ich uśmiechami i ciepłymi spojrzeniami.”
.
.
.

3 thoughts on “„ ” Jest miesiąc przed wigilią, czuć już tą świąteczn…

Comments are closed.