Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

,,” Kate przeprowadza się do nowego małego miasteczka, gdzie z…

2 min read

,,”
Kate przeprowadza się do nowego małego miasteczka, gdzie zaczyna studia. Opuszcza znajome otoczenie i zaczyna wszystko od nowa. Ma stały kontakt ze swoim przyjacielem Gusem, który zaczyna trasę koncertową. Jej przeszłość jej jednak nie opuszcza a nawet wyznaczyła już jej przyszłość, której nie potrafi zmienić.
Kate, którą Gus nazywa promyczkiem, jest pozytywną, radosną, piękną i utalentowaną dziewczyną. Uwielbia czarną kawę i grę na skrzypcach. Każdy czytelnik polubi ją już od pierwszych stron książki, ponieważ nie da się jej nie kochać. Od każdej osoby uzyskuje sympatię, nawet od tych z zimnym sercem. Bohaterka troszczy się o innych, nawet o osoby których nie zna, mimo, że sama ma wiele problemów na głowie. Zawsze stara się każdemu pomóc i być przy danej osobie w trudnych chwilach. Dla niej ludzie i ich przyjaźń to najważniejsze wartości w życiu.
Przyjaźń Gusa i Kate powinna być wzorem dla wszystkich. Wspierają się wzajemnie, pomagają i bez słów potrafią rozpoznać co się dzieje.
Promyczek walczy o marzenia innych, jednak nie zwraca uwagi na siebie. Nie troszczy się o siebie. To Gus o nią dba. Jest osobą kochaną przez wszystkich i wszyscy się o nią troszczą jednak ona nie stawia sobie siebie na pierwszym miejscu.
Książka pokazuje również, że to z jakiego domu, z jakiej rodziny pochodzimy nie decyduje o naszym charakterze. Sami decydujemy jacy chcemy być. Widać to pięknie na przykładzie Katie, która jest cudowną osobą a nie miała łatwego dzieciństwa.
Ta książka złamie wam serce, spowoduje, że zatracicie się w tej historii i nigdy już jej nie zapomnicie. Jest bombą emocjonalną. Będziecie się śmiać, złościć i płakać.
Ta książka dużo mnie nauczyła. Pokazała, że trzeba korzystać z każdej chwili, pomagać ludziom, walczyć o marzenia, troszczyć się o swoich bliskich i nigdy się nie poddawać. .
.
.

2 thoughts on “,,” Kate przeprowadza się do nowego małego miasteczka, gdzie z…

Comments are closed.