Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

Kiedy wolicie czytać? Rano, wieczorem a może w ciągu dnia? „ …

1 min read

Kiedy wolicie czytać? Rano, wieczorem a może w ciągu dnia? ☺️

„ ”

Jeśli pierwsza część wam się podobała, to ta was zawali z nóg! 🤩

Po przeczytaniu pierwszej części oraz po bardzo emocjonującej końcówkę nie mogłam się doczekać aż w moje ręce wpadnie kolejna część. Na szczęście już jest i historia już za mną.

Akcja toczy się tak naprawdę od samego początku. Od pierwszego rozdziału jesteśmy wciągnie w wir wydarzeń, intryg oraz sekretów. I nawet jeśli między pierwszą i drugą częścią mieliście długo czas przerwy, to nie martwcie się wszystko wam się wyjaśni.

Tym razem obserwujemy wydarzenia głównie z perspektywy Grey oraz nowej bohaterki. Nie będę wam jej zdradzać, bo może to być w pewien sposób spojler.

W tej części bardzo podobała mi się przemiana Grey. Stał się bardziej dojrzalszy, pewniejszy siebie oraz zaczął zwracać uwagę również na swoje potrzeby i emocje. Zaczął walczyć o swoje własne życie i przeznaczenie.

Muszę zaznaczyć, że ta część nie przypomina już pięknej i bestii. Ale nie szkodzi! Uwielbiam te świat, bohaterów i po końcowe tek książki czekam z niecierpliwością na kolejną!
.
.
.

6 thoughts on “Kiedy wolicie czytać? Rano, wieczorem a może w ciągu dnia? „ …

  1. Ja czytam zawsze przed snem (przynajmniej rozdział), w ciągu dnia sporo, ale głównie wieczorami, no i z rana do herbatki jeden rozdzialik ♥️

Comments are closed.