Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

[ kilka słów o ] Książka, która pokazuje jak ważny jest każdy dzień i jak ważn…

2 min read

[ kilka słów o ]

Książka, która pokazuje jak ważny jest każdy dzień i jak ważne jest przeżywanie chwil i wspomnień ze swoją rodziną, miłością i przyjaciółmi. Nie powinniśmy się bać wyjść z domu, stawiać czoła przeszkodą bo tak naprawdę nie wiemy kiedy to nasze życie się zakończy. Książka wzywa do refleksji na temat naszego własnego życia: co jest dla nas dobre, z czego się cieszymy a co jest tak naprawdę niepotrzebne. Powinniśmy się skupiać na tych rzeczach które nas uszczęśliwiają i spełniają a inne niech sobie są ale się nimi nie przejmować.

Nasz ostatni dzień opowiada o miejscu, gdzie Prognoza Śmierci dzwoni do człowieka i informuj go o tym, że w ciągu 24 godzin umrze.
Taką właśnie informacje dostają Meteo oraz Rufus.
Mateo to spokojny, cichy chłopak, który prawie większość swojego życia spędził w swoim domu. I jak go teraz zapamietają inni? Chce chociaż przez ten jeden dzień przeżyć prawdziwą przygodę. Jego postanowienia legną po chwili w gruzach, gdy znajduje kolejny powód aby zaszyć się w swoim pokoju. Na szczęście poprzez pewną aplikację poznaje Rufusa, który uwalnia go z mieszkania i zaczynają razem przeżywać swój ostatni dzień.
Książka jest przepełniona uczuciami, idealnie opisuje emocje bohaterów związanych z ich przyszłą śmiercią. Każdy z nich stara sobie poradzić z tą informacją na swój sposób, jednak gdy kroczą przez świat razem jest im lżej.
Q: Czytaliście? Macie w planach? .
. .

2 thoughts on “[ kilka słów o ] Książka, która pokazuje jak ważny jest każdy dzień i jak ważn…

Comments are closed.