Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

[kilka słów o ] Layken to dziewczyna, która po stracie swojego ojca przeprowadz…

2 min read

[kilka słów o ]
Layken to dziewczyna, która po stracie swojego ojca przeprowadza się ze swoją mamą i młodszym bratem do Michigan. Tam poznaje swojego nowego sąsiada Willa, który oczywiście bardzo wpłynie na jej nowe życia.
Gdy przeczytałam pierwszy rozdział to odłożyłam tę książka i nie chciałam po nią więcej sięgać. Po prostu zniechęcił mnie do tej trylogii. Po pierwszym rozdziale myślałam, że będzie to zwykła trylogia w której młodzi ludzie już od pierwszego wejrzenia się w sobie zakochują i będą tacy niejacy, bez charakteru. Na szczęście się myliłam.
Jest to wzruszająca opowieść o miłości a także problemach rodzinnych i miłosnych. Will i Layken przeszli w swoim życiu przez wiele nieszczęść, co spowodowało, że stali się mocniejsi. Ich życie jednak ciagle jest pełne wielu strat i problemów. Powinniście poznać Willa i Layken oraz ją matkę Julię ponieważ są tego warci. To jak oni żyją, myślą, jakie wartości wyznają jest C U D O W N E.🥰 Ta historia chwyciła mnie mocno za serduszko. Była taka słodka, cudowna ale przepełniona też łzami i cierpieniem.
Jeżeli jesteście osobami, które lubią czytać miłosne historie, w których dzieje się jednak coś więcej niż tylko rozstania i znowu godzenie się, to jest to książka dla was. Pokazuje idealnie jak rodzina jest ważna dla człowieka, że trzeba o nią dbać i, że pomimo kłótni zawsze będzie za nami murem. 💕
Q: Czytaliście te książki? Jakie są wasze odczucia? 🙈
.
.
.

3 thoughts on “[kilka słów o ] Layken to dziewczyna, która po stracie swojego ojca przeprowadz…

  1. Czytałam całą serie. Są lekkie i bardzo przyjemnie się je czyta. Szkoda tylko, ze rzeczywistość nie jest taka jak w książkach i nie zawsze trafia się na miłość tak idealna.

Comments are closed.