Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

„ ” Kolejna cudowna historia spod pióra Mony Kasten, która p…

2 min read

„ ”
Kolejna cudowna historia spod pióra Mony Kasten, która poruszy wasze serce. Złamie je ale również wypełni nadzieją. Miejcie przy sobie chusteczki!

Tym razem poznajemy historię Jude i Blake’a. Blake’a znamy już z poprzednich części i raczej każdy czytelnik go pokochał. Znamy jego przeszłość i miłosną relację z Jude, która niestety nie zakończyła się szczęśliwe. Tym razem poznajemy perspektywę Jude i jak się okazuje, nie było tak jak myślał Blake. Bohaterka wraca do Woodshill po zakończeniu jej serialu. Dziewczyna próbuje znaleźć inną rolę, ale w końcu musi przyznać się do porażki. Przyjeżdża do swojego brata, który mieszka wspólnie z Blakem.
Główna bohaterka postępuje z wielką rezerwą. Stara się nie przyzwyczajać do nowego miejsca i ludzi, ponieważ wie, że Blake nie chce jej w jego życiu. Ona chce tylko trochę zarobić, stanąć na nogi i zniknie. Z czasem ich towarzystwo jednak zamiast im szkodzić, pomaga. Zarówno Jude jak i Blake wiele przeszli, stracili nadzieję na spełnienie swoich marzeń, są w podobnej sytuacji. Blake dzięki pomocy Jude zaczyna robić coraz większe postępy na rehabilitacjach, aż w końcu znów potrafi chodzić. Jude dzięki Blakeowi nie poddaje się, nadal wierzy i walczy o swoje marzenia: chce wrócić do aktorstwa.

Z tej książki płynie ważna lekcja: nigdy nie porzucaj marzeń, nawet jeśli cały świat jest przeciwko tobie. Gdy będziesz mocno walczyć i się starać spełnisz swoje marzenia. Musisz tylko w to uwierzyć.

W książce są poprzeplatane historie teraźniejsze z przeszłością. Autorka pokazuje czytelnikom, jak bohaterowie się poznali, jak się w sobie zakochują.
Rozwinięcie uczuć pomiędzy bohaterami jest bardzo naturalne. Z przejęciem czytałam ich kolejne losy.
.
.
.