Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

Lubicie czytać książki świąteczne? Kiedy jest według was płodniejsi dla nich cza…

1 min read

Lubicie czytać książki świąteczne? Kiedy jest według was płodniejsi dla nich czas? ☺️❄️

„ ̨́”

To urocza i słodka historia, która zdecydowanie przeniesie was w świąteczną atmosferę.

Głównymi bohaterkami są tutaj bliźniaczki. Eloise jest nauczycielką, przygotowuje w szkole jasełka i uwielbia święta Bożego Narodzenia. Nie może się już doczekać świat i czasu w gronie rodziny. Cara zamierza natomiast w świta intensywnie pracować, aby zdobyć swój wymarzony awans, który i tak ma już w rękawie. Te dwie odmienne perspektywy powodują wiele kłótni, nieporozumień oraz wydarzeń nie tylko w ich życiu ale również w otoczeniu ich bliskich.

Jak na świąteczną książkę przysłało, nie brakuje tutaj również relacji miłosny. Obydwie siostry poznają chłopaków, którzy po dłuższym czasie zdobywają ich serca. Relacje te są bardzo urocze i realistyczne. Na szczęście nie jest to zdań miłość od pierwszego wejrzenia.

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tą lekturą. Książka mi się podobała, akcja była wciągająca a samo pomysł na fabułę ciekawy!

Książka jest oczywiście przepełniona atmosferą świąteczną. Jeśli szukacie uroczej i świątecznej książki na jeden wieczór to zdecydowanie powinniście się w nią zaopatrzeć.
.
.
.