Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

Lubicie książki z motywem akademickim? A może jeszcze takich nie czytaliście? …

2 min read

Lubicie książki z motywem akademickim? A może jeszcze takich nie czytaliście? 🙈

„”

Truly to emocjonująca, wzruszająca oraz chwytająca za serce książka. Ava Reed tworzy bohaterów których nie trudno pokochać oraz przekonuje stylem pisania, który trafia do mojego serca.

Andie rozpoczyna swoje życie studenckie. Ma w głowie wiele planów, które chce spełnić wraz ze swoją najlepsza przyjaciółką. Dziewczyna nie miała łatwej przeszłości. Musiała przeżyć wiele smutków i trudności oraz pomóc swojej rodzinie stanąć na nogi. Teraz kiedy wszystko wróciło w pewnym sensie do normy, może sie zająć swoim życiem i zawalczyć o przyszłość. Już pierwszego dnia udaje jej sie zdobyć dobrze płatną pracę w barze. Ale to by było na tyle ze szczęściem. Od tego momentu dziewczynie przytrafiają się same nieszczęścia, jednak ona idzie dalej z podniesioną głową.

W jej życiu pojawia się tajemniczy Cooper, który zostaje jej kolegą z pracy. Chłopak stara się trzymać ją na dystans, ponieważ wyglądem przypomina mu jego siostrę. Mimo wszystko uczucia wygrywają nad rozumem i bohaterowie stają się sobie bliscy. Chłopak robi krok do przodu ale zaraz dwa kroki w tył. A to wszystko przez wydarzenia z przeszłości, które nie pozwalają mu się z nią związać.

Andie to bardzo silna i pełna determinacji główna bohaterka. Wie czego chce i dąży do tego. Nie boi się swoich uczuć a na przestrzeni tej historii, jej pewność siebie oraz otwartość jeszcze bardziej się rozwija.

Kolejnym wielkim zaskoczeniem była dla mnie przyjaźń Andie z June. Ich relacje są tak realistyczne i cudowne, że każdemu życzę takiej przyjaciółki. Dziewczyny wzajemnie się wspierają, pomagają i dopełniają. Jedna jest pełna energii a druga bardziej zrównoważona. ✨💕
.
.
.

6 thoughts on “Lubicie książki z motywem akademickim? A może jeszcze takich nie czytaliście? …

Comments are closed.