Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

Lubicie w książkach motyw muzyki? „ ” „First last son…

1 min read

Lubicie w książkach motyw muzyki? ☺️

„ ”

„First last song” to ostatni część tej serii i zdecydowanie jedna z lepszych historii z motywem muzyki.

Książka opowiada historię dwójki bohaterów, Grace i Masona, którzy studiują na tej samej uczelni i przez pewne wydarzenia ich losy się łączą. Pod względem charakterów są bardzo różni, co prowadzi do wielu nieporozumień.

Wielkim plusem tej powieści jest kreacja głównych bohaterów. Zostali oni tak świetnie przez autorkę stworzeni, że mogli by istnieć rzeczywiście. Grace to dziewczyna, która z zewnątrz wydaje się pewna siebie ale wewnątrz jest nieśmiała i bardzo wątpi w samą siebie. Miała trudne dzieciństwo a także pewne wydarzenia sprawiły, że czuja się tak, jakby było nikogo niewarta. Mason natomiast próbuje zatrzymać swoją przeszłość, nie chce nic zmieniać i przez to nie zauważa, że to w czym aktualnie tkwi, wcale go nie uszczęśliwia.

Historia ta jest cudowna, piękna, smutna i opowiada również o poważnym problemach psychicznych. Zostały one przez autorkę dobrze przedstawione.

Jedynym minusem tej książki było powtarzania się pewnych, zdań, wyrażeń, które raz przypomniane, wystarczyły by czytelnikowi całkowicie.

Historia ta jest jednak jedną z najlepszych jakie czytałam. Bardzo mocno identyfikowałam się z główną bohaterką, dlatego też nie potrafiłam oderwać się od tej książki.
.
.
.