Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

Lubicie wątek czarownic w książkach? „̷̨ ̨̇” Wiedźma i łowc…

2 min read

Lubicie wątek czarownic w książkach?

„̷̨ ̨̇”

Wiedźma i łowca czarownic połączeni małżeństwem. Czy taki związek ma szanse na przyszłość?

Lou to czarownica, która próbuje uciec od swojej rodziny. Już przez bardzo długo czas nie używa czarów, jednak pewnego razu aby zapewnić sobie bezpieczeństwo musiała ich użyć. To doprowadziło do tego, że została żoną sławnego łowcy, który nie zna jej pochodzenia.

Reid to łowca, który widzi tylko biel albo czerń. Nie widzi szarości i innych pobocznych kolorów. Jest tylko dobro i zło. Dzięki małżeństwu z Lou zaczyna jednak dostrzegać, że to w co wierzył może być kłamstwem.

Dwójka całkowicie innych pod względem charakteru ludzi. Spodobała mi się kreacja bohaterów, że chłopak był tym dobrym a dziewczyna tą złą. Chłopak trzymał się reguł a ona je łamała.

Niektóre wątki i wydarzenia były trochę nielogiczne, albo czasami zbyt nagle występowały ale to pewnie ze względu na debiut.

Ciagle dzieje się coś nowego i zadziwiającego, co wciąga czytelnika w ten świat.

Trochę za szybko według mnie rozpoczął się wątek miłosny. Jest to oczywiście relacja z nienawiści do miłości. Potrzebowałam jednak tutaj trochę więcej czasu i poznawania się nawzajem bohaterów.

Sam pomysł na historię jest świetny! Nie spotykałam się jeszcze z czymś takim w książce, więc autorka miała swój oryginalny pomysł.
.
.
.

1 thought on “Lubicie wątek czarownic w książkach? „̷̨ ̨̇” Wiedźma i łowc…

Comments are closed.