Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

Macie takie książki, które dodają wam siłę oraz energię do życia? „…

1 min read

Macie takie książki, które dodają wam siłę oraz energię do życia? ✨

„. ́̇ ̷̨ ”

Ta książka to idealna pozycja dla każdego, kto wątpi w siebie oraz nie potrafi siebie pokochać.

Autor w przepiękny poetycki sposób przedstawia drogę człowieka do wolności i miłości samego siebie.

Te krótkie formy wiersza niosą ze sobą wielką moc zmieniania człowieka. Dzięki temu zbiorowi poezji spojrzałam na własną osobę realistycznym okiem. W życiu ważne jest akceptowanie nie tylko swoich pozytywów ale również negatywów. Nikt nie jest idealny. Tego próbuję się uczuć, a ta książka pomogła mi w tej lekcji dodatkowo.

Każde życie składa się z różnych trudnych i krętych dróg, które prowadzą nas do osiągnięcia naszego celu. Te doświadczenia są nam jednak potrzebne. Człowiek jest istotą, która musi się ciągle rozwijać i uczyć, dlatego nigdy nie dojdzie do perfekcji. Ale to nie szkodzi.

Prz każdym słowie towarzyszyły mi uczucia. Czułam jakby autor tak naprawdę wejrzał w głąb mnie i przelał na kartki moje własne uczuciu i doświadczenia.

Często będę wracać do tych wierszy, czytać je sobie przed snem albo na rozpoczęcie dnia, ponieważ dodają one mi siły oraz energii do walki. ❤️
.
.
.

3 thoughts on “Macie takie książki, które dodają wam siłę oraz energię do życia? „…

  1. Mi siłę i energię dodaje to, co ostatnio przeczytałam. Saga „Stulecie Winnych” wymiata! Pokazuje jak piękne potrafi być życie pomimo ogromnych przeciwności losu.

Comments are closed.