Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

„. ” Nellie przystosowuje się powoli do życia w nowym…

1 min read

„. ”

Nellie przystosowuje się powoli do życia w nowym świecie, ale mimo tego nie porzuca prób powrotu do domu. Na jej drodze staje wiele przeszkód, a jednym a nich są uczucia co dwóch księciuniów. Bohaterka musi się kryć, jest poszukiwana przez króla, a jej przyjaciele i kochankowie próbują ją chronić.
Druga część serii jest lepsza od pierwszego tomu. Mamy tutaj wiele wydarzeń oraz zwrotów akcji. Jest to książka przeznaczona dla młodszego czytelnika, niosąca ze sobą również wiele nauki. Historia jest opatrzona w wiedzę w dziedzinie fizyki oraz polityki. Dla młodszego czytelnika będą to nowe informacje, które go na pewno zaciekawią.
Autorka wykreowała ciekawe światy, różniąca się między sobą historią, wydarzeniami oraz postaciami.
Jest to lekka, przyjemna oraz krótka powieść aby odpocząć przy dobrej historii a w międzyczasie zdobyć wiedzę.
W książce mamy również trójkąt miłosny, który powoli się rozwija. Relacja między Nellie a Henrym zaczyna się od znajomości, aż po przyjaźń a może nawet więcej. Bohaterowie spędzają ze sobą więcej czasu, poznają się i czuję się coraz bardziej swobodnie w swoim towarzystwie.
Końcówka książki mnie zdziwiła. Nie spodziewałam się takiego zwrotu akcji. Teraz z niecierpliwością czekam na trzecią część.
.
.
.

1 thought on “„. ” Nellie przystosowuje się powoli do życia w nowym…

Comments are closed.