Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

„ ” Okładka oraz opis książki mnie zaciekawiły, więc…

2 min read

„ ”

Okładka oraz opis książki mnie zaciekawiły, więc postanowiłam sięgnąć po tę pozycję, mimo, że na co dzień nie czytam takich książek. Niestety się zawiodłam.
Książka opowiada o dziewczynie z trudną sytuacją życiową oraz matką prostytutką. Opieka społeczna zabiera dziewczynę z domu i zawozi ją do domu trudnej młodzieży. Bohaterka nie chce zawierać z nikim kontaktu, ponieważ po swoich osiemnastych urodzinach postanawia uciec i całkowicie zapomnieć o swoim dotychczasowym życiu.
Dziewczyna zaczyna swoją naukę w szkole średniej Brayshaw High gdzie poznaje trzech przystojnych chłopaków. Są elitą w szkole ale również w całym mieście. Wszyscy są im ulegli, nawet nauczyciele.
Historia jest całkowicie nieprawdopodobna i niemożliwa do spełnienia w rzeczywistym świecie. Trójka nastolatków rządzi szkołą i miastem? Niemożliwe.
Głowna bohaterka jest bardzo zmienną i niezdecydowaną osobą. Nie wie co myśli, co czuje i co ma ze sobą zrobić. Od razu poddaje się trójce przystojniaków i nie mając jakichkolwiek powodów pomaga im. Dziewczyna nie potrafi racjonalnie myśleć i podejmuje same głupie pomysły.
Znajdą się jednak dwa pozytywy w tej książce. Pierwszym jest oczywiście ładna okładka, w pięknym kolorze, przez którą zwróciłam na tą książkę uwagę a drugą pozytywną rzeczą jest lojalność. Trójka chłopaków jest ze sobą lojalna, nie mają przed sobą żadnych tajemnic i zawsze się wzajemnie wspierają. Chodź nie łączą ich więzy krwi, to tworzą ze sobą małą rodzinę i walczą o jej przetrwanie. Chłopcy troszczą się o siebie na wzajem oraz pielęgnują swoje relacje. Każdego dnia siadają razem wieczorem do obiadu aby spędzić wspólnie miło czas. Książka pokazuje więc, że nie trzeba mieć więzów krwi aby tworzyć ze sobą szczęśliwą i wspierającą się rodzinę.
.
.
.

1 thought on “„ ” Okładka oraz opis książki mnie zaciekawiły, więc…

Comments are closed.