Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

„ ” Piękna historia o odnajdywaniu samego siebie, byciu odw…

1 min read

„ ”

Piękna historia o odnajdywaniu samego siebie, byciu odważnym i miłości. 💕

Hailee postanawia w te wakacje pozwiedzać świat i udać się tam, gdzie wskaże samochód. Nie ma żadnych planów. W te trzy miesiące ma zamiar być odważa. Koniec z nieśmiałości i cichością. W tych miesiącach chce zrobić to o czym zawsze marzyła ale nigdy nie miała odwagi. Na swojej drodze spotka Chase’a, który postanawia spełnić jej skryte marzenia.

Ta książka to nie tylko historia letniej miłości. Niesie ona ze sobą wiele ważnych treści i pouczeń, o których niestety nie mogę powiedzieć, bo będzie do spojler. Najlepiej podejdzie to tej książki o nich nie wiedząc, ponieważ zrobi ona na was jeszcze większe wrażenie!

Na początku akcja powoli się rozkręca, ale w połowie tak się wciągniecie, że nie oderwiecie od niej wzorku aż do samego końca! Pióro autorki jest przyjemne i porusza życiowe aspekty człowieka. Każdego może w życiu spotkać to, co spotkało naszych głównych
bohaterów, dlatego warto zapoznać się z tą pozycją. Bohaterowie starają sobie radzić z tymi przeciwnościami. Sami zobaczcie jak!

Jest to pozycja obowiązkowa dla każdego czytelnika! Okładka jest idealna na ten wakacyjny czas więc nic tylko łapać w ręce i czytać!
.
.
.

1 thought on “„ ” Piękna historia o odnajdywaniu samego siebie, byciu odw…

Comments are closed.