Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

„ ” Przepiękna okładka i przepiękna treść, która niesie ze …

2 min read

„ ”

Przepiękna okładka i przepiękna treść, która niesie ze sobą bardzo ważną naukę o akceptacji.

Główna bohaterka zaczyna studia prawnicze, którymi wcale nie jest zachwycona. Podjęła je tylko dla dobra sowich rodziców, aby przejąć kancelarię i aby jej brat bliźniak mógł żyć normalne, szczęśliwe życie. Chciała się dla niego poświecić. Jednak mimo jej trudów rodzice wykluczyli Adriana ze swoje życia, tylko dlatego, że jest homoseksualny. Na swojej drodze spotyka Juliana, który jest bardzo skrytą postacią. Dopiero pod koniec książki dowiadujemy się o jego przeszłości a Micah musi zdecydować, czy potrafi zaakceptować go takiego jakim jest.

Historia tej książki jest wspaniała. Autorka porusza bardzo ważne tematy m.in. akceptacja homoseksualistów, transseksualistów oraz „normalnych” ludzi. Każdy z bohaterów musiał dojrzeć do swojego coming out a środowisko dla każdego może okazać się okrutne. Często nawet najbliższe osoby mogę się wyprzeć takich osób. Poznajemy tutaj również przyjaciółkę bohaterki, która w młodym wieku została matką. Byka wyśmiewana, poniżana i obrażana. One się jednak nie poddała, zdała maturę i dostała się na wymarzoną uczelnię.

Nie chcę za dużo opowiadać o tej książce. Najlepiej abyście przeczytali ją nie znając dokładnych szczegółów i razem z bohaterami przeżywali ich rozterki.

Ale jednego jestem pewna: sięgnijcie po tą książkę, bo ona otwiera oczy. 💕
.
.
.