Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

[ Recenzja ] Główna bohaterka jest zwykłą dziewczyną z wielką miłością do muzyk…

2 min read

[ Recenzja ]
Główna bohaterka jest zwykłą dziewczyną z wielką miłością do muzyki. W pewnej geodecie zauważa konkurs na piosenkę i wspaniałą nagrodę. Chce spróbować swoich sił, jednak jeszcze nigdy przedtem nie zagrała i nie zaśpiewała nikomu swoich piosenek. Jest bardzo nieśmiałą i wstydliwą osobą jeśli chodzi o jej muzykę. Jest wielką fanką zespołu, którego w jej otoczeniu naprawdę mało osób zna. Jednak okazuje się, że jedna osoba ze szkoły zna ten zespół, ponieważ raz na lekcji chemii pisze wers piosenki a na następnej lekcji zauważa, że ktoś dopisał następną linijkę. Taka zaczyna się znajomość z pewnym nieznajomymi. Gdy brakuje miejsca na ławce, zaczynają pisać ze sobą liściki które chowają pod ławką. Kim okaże się ten nieznajomy kolega? Czy jest to osoba którą zna?
Sam pomysł na książkę jest bardzo udany. Spodobał mi się motyw pisania liścików z nieznajomą osobą i tak jak się te sprawy między tą dwójką bohaterów potoczyły. Cieszę się, że autorka nie stworzyła miłości od pierwszego wejrzenia, bądź pierwszego liściki tylko to uczucie między bohaterami powoli się rozwijało.
Bohaterom nie mam co do zarzucenia. Nic bym nie usunęła, nic bym nie dodała. To jacy są pasuje idealnie do historii.
Chociaż nie jest to ciężka książka, po której przeczytaniu potrzebowałabym chwile na przemyślenia to jest ona warta swojego czasu. Jest ona lekka, przyjemna i teraz na czas wakacyjny idealna. Można ją zabrać w góry, nad morze a nawet czytać w domu. 💕🏔🏝
Q: Czytaliście tą książkę? A może czytaliście inne pozycje tej autorki?😊
.
.
.

1 thought on “[ Recenzja ] Główna bohaterka jest zwykłą dziewczyną z wielką miłością do muzyk…

Comments are closed.