Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

[ Recenzja ] March Sky jest bardzo niską osobą, przez co jest wyśmiewana przez …

2 min read

[ Recenzja ]
March Sky jest bardzo niską osobą, przez co jest wyśmiewana przez swoich rówieśników. Nie ma dobrego kontaktu z kolegami ze szkoły a nawet ze swoją matką. Żyje w tajemnicy, w niewiedzy kim jest i jakie zdolności posiada. Zaczynają nawiedzać ją koszmary, wizje senne. Nagle z rzeczywistości przenosi się w całkiem inne miejsca i widzi stworzenia których nie zna. Pewnego razu postanawia uciec z swojego domu i podczas ucieczki natrafia na kota oraz chłopaka, który ją śledził. Obydwoje zaczynają pokazywać jej rzeczywistość i świat który jeszcze nie znała.
Sam pomysł na książkę jest bardzo dobry jednak gorzej z jego realizacją. Akcja ciągnęła się bardzo długo, nie potrafiła tak naprawdę zachęcić czytelnika do dalszego czytania. Sam początek był tak naprawdę zbędny moim zdaniem. Dopiero od połowy zaczęło się tam coś dziać a ostatnie rozdziały były kulminacją wydarzeń.
Główna bohaterka nie przypadła mi do gustu. Była za bardzo arogancka i wredna i szczerze mówiąc nie dziwie się, że tak dużo osób jej nie lubiło.
Plusem tej książki jest oczywiście Piątek. Jego charakterystyczne poczucie humoru oraz zachowanie uratowało tą książkę. Kiedy w pewnym momencie znikł z akcji ja tylko czekałam aż m wróci, ponieważ bez niego ta książka mnie nie zachęcała aby czytać dalej.
Patrząc na całość tej książki to nie jest ona wybitna. Akcja się bardzo ciągnie, czasami przynudza, jednak końcówka była bombowa. To co się działo w końcówce, ile wydarzeń, informacji się tam wydarzyło, to jest to naprawdę dobre. Gdyby autor podzielił te wydarzenia równomiernie a nie zostawił wszystko na sam koniec, to książka mogłaby być naprawdę dobra.
Nie czekam z niecierpliwością na drugi tom jednak jestem ciekawa, czy ta druga część będzie lepsza więc mam w planach po nią sięgnąć.
Q: Czytaliście a może macie w planach? 😊
.
.

1 thought on “[ Recenzja ] March Sky jest bardzo niską osobą, przez co jest wyśmiewana przez …

Comments are closed.