Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

• Recenzja Nasze Wczoraj • Historia dwójki ludzi, których łączy miłość. Jednak n…

2 min read

• Recenzja Nasze Wczoraj •
Historia dwójki ludzi, których łączy miłość. Jednak nie taki rodzaj miłość jaki powinien. Czy uda im się ją przezwyciężyć a może jednak poddadzą się temu uczuciu?

Opis tej książki mnie nie zachwycił. Myślałam, że będzie to kolejna zwykła powieść o nieosiągalnej miłość. Jak bardzo się myliłam. Książka była napędzana akcją od samego początku i bardzo trudno było mi się od niej oderwać. Autorka w wspaniały sposób opisała relacje rodzinne, oraz rozwijające się uczucie miłość. Bardzo spodobał mi się zabieg autorki, że czytelnicy wiedzą już od samego początku jakie więzy łączą głównych bohaterów i obserwują ich poczynania, którzy o tym nie wiedzą. Zachowanie bohaterów jest adekwatne do ich wieku. Można się w te wydarzenia wczuć i wyobrazić, że naprawdę istnieją.
Książka jest pełna emocji. Czasami czułam strach, złość i smutek. A na końcu już miałam przyszykowane chusteczki na łzy.
Było mi szkoda głównego bohatera, który musiał męczyć się ze swoimi uczuciami. Udawać emocje i uciekać od tego co go uszczęśliwia.
Mam nadzieję, że druga część będzie o wiele bardziej szczęśliwsza, że głowni bohaterowie poradzą sobie ze stratą i przyszłymi zdarzeniami. Po drugą cześć napewno sięgnę, ponieważ końcówka książki spowodowała, że jestem bardzo ciekawa co się wydarzy w przyszłości. 💕🔥
.
.
.