Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

[ Recenzja ] Niekonwencjonalny sposób porozumiewania się. Dwójka osób która si…

2 min read

[ Recenzja ]
Niekonwencjonalny sposób porozumiewania się. Dwójka osób która się nie zna, nie widziała nigdy na oczy mieszka w jednym mieszkaniu, śpi w tym samym łóżku a porozumiewają się jedynie za pomocą liścików, które są ponaklejane po całym mieszkaniu. Jest to możliwe? W tej książce tak!
Leon to chłopak który pracuje w hospicjum i potrzebuje pieniędzy więc postanawia wynająć swoje mieszkanie do dyspozycji w ranki i w weekendy. Tiffy została porzucona przez swojego chłopaka i musi szukać nowego mieszkania. Niestety nie ma dużo pieniędzy więc postanawia przystać na propozycję Leona.
Muszę przyznać, że zakochałam się w tej książce. Bardzo spodobała mi się forma w jakiej głowni bohaterowie się poznawali i ze sobą pisali. Mimo, że pisze na tej książce iż jest to komedia, to porusza ona tez bardzo ważne tematy, takie jak toksyczne związki oraz zanęcanie się na kobietach.
Tiffy należy teraz do moich ulubionych bohaterek płci żeńskiej. Pomimo toksycznego związku, podczas którego zawsze była krytykowana i nie miała swojego zdania to ona się nie zamknęła. Jest bardzo otwartą, wesołą i pozytywna osobą. Uwielbia dużo gadać i chętnie zagaduje nieznane jej osoby.
Na plus zasługują również liściki o których wspomniałam prędzej. Można sobie bez problemu wyobrazić, że taka sytuacja wydarzyła się w rzeczywistości. 🖤
Q:Kto z was byłby taki odważny jak Tiffy i wprowadziła się do mieszkania jakiegoś chłopaka/dziewczyny i dzielił z nim/ją jedno łóżko? Oczywiście w rożnym czasie! 😅
.
.
.