Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

•Recenzja „Noc, kiedy umarła”• Evie to dorosła kobieta, przed którą otwierają si…

2 min read

•Recenzja „Noc, kiedy umarła”•
Evie to dorosła kobieta, przed którą otwierają się nowe drzwi, wspaniała przyszłość u boku kochanego mężczyzny. Evie postanawia jednak w dniu swojego ślubu popełnić samobójstwo, skacze z klifu do morza. Czy napewno było to samobójstwo? Odpowiedź na to pytanie zna tylko jej przyjaciółka Rebecca. Zna ją najlepiej i wie co się stało, jednak przed wszystkimi udaje, że jest w takim samym szoku jak inni.
Jest to Thriller który trzyma w napięciu od pierwszych stron aż do samego końca. Historię poznajemy z dwóch perspektyw: Perspektywy Rebeccki, które opowiada nam to co się dzisiaj teraz i wcześniej oraz perspektywy Evie, podczas której poznajemy jej przeszłość i przyczyny dlaczego postąpiła tak a nie inaczej.
Evie była córką miliardera, więc musiała się odpowiednio zachowywać aby nie przysporzyć swojemu ojcu wstydu. Mimo, że miała wiele nakazów i zakazów to była ona ukochaną córeczka tatusia. Zawsze stawał po jej stronie, bronił jej i tak zostało aż do końcs.
Styl pisarki jest bardzo przyjemny. Nie pamietam kiedy tak łatwo i szybko czytało mi się książkę. Po prostu ją pochłaniałam.
Sama historia jest zdecydowanie warta uwagi i przeczytania. Życie Evie i jej przyjaciółki jest zaznaczone wieloma sekretami. Tajemnice Evie z dzieciństwa ciągną się za nią aż do dnia jej ślubu.
Wraz z akcją czytelnik odkrywa nowe tajemnice bohaterki, które skumulowane doprowadziły do takiego a nie innego zakończenia.
Czytając tę książkę miałam w głowie wiele pomysłów jak to się stało i kto za tym stoi. Niestety nie zgadłam. Końcówka mnie naprawdę zdziwiła i zaskoczyła. Nie spodziewałam się takiego zakończenia! Autorka tak połączyła wątki, tak profesjonalnie wzięła się za tą końcówkę, że jest to po prostu mistrzostwo! ✨❤️
.
.
.