Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

• Recenzja Pan Romantyczny • Myślicie, że nie istnieje na tym świecie mężczyzna,…

2 min read

• Recenzja Pan Romantyczny •
Myślicie, że nie istnieje na tym świecie mężczyzna, który spełni wszystkie wasze marzenia? Mylicie się. Pan Romantyczny wcieli się we wszystkie postacie jakie sobie klientka tylko wyobrazi i sprawi, że za pomocą jego czynów i słów poczuje się wyjątkowa. W miłość jednak nie wierzy pewna dziennikarka, która chce się przekonać na własnej skórze co jest takiego wyjątkowego w tym wspaniałym człowieku.
Główna bohaterka jest osobą, która nie wierzy w prawdziwą miłość. Woli mieć chłopaków na jedną noc i nie zamartwiać się problemami związkowymi. Dlatego też nie wierzy w pracę Pana Romantycznego, który bierze pieniądze za randkę ale nie dochodzi między jego klientkami do bliskiego kontaktu. Eden jest po studiach a pisze tylko śmieszne i nic nieważne artykuły. Czuje, że nie rozwija się na tym stanowisku i to właśnie sprawa Pana Romantycznego ma ją rozwinąć.
Od pierwszych stron dopingowałam głównej bohaterce i tak jak jej siostra chciałam aby w końcu poczuła tą prawdziwą miłość. Max postanawia udzielić jej wywiadu, którego tak bardzo potrzebuje ale ma też swoje warunki. Chłopak daje jej 3 randki, podczas których ona się w nim zakocha. Czy jednak mu się to uda? A może to on zakocha się w niej?
Książka jest pełna akcji i uczuć. Autorka zaskakuje swoich czytelników co jest plusem. Przy 100 stronie byłam bardzo zaskoczona jak to się rozwinęło, mimo, że przeczuwałam, że tak może być.
Trochę mało jest o przeszłości bohatera o której można przeczytać z opisu. Oczywiście Eden dowiaduje się w końcu, dlaczego Max robi to co robi i jest to powiązane z jego buntowniczą przeszłością. Autorka postawiła tutaj głównie na emocje i uczucia. .
.
.