Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

[ Recenzja ] Stella i Will to osoby chore na mukowiscytozę. Stella ma szansę na…

2 min read

[ Recenzja ]
Stella i Will to osoby chore na mukowiscytozę. Stella ma szansę na przeszczep, może dostać nowe płuca jednak Will tej szansy już nie posiada.
Stella żyje według ścisłego planu. Ma wszystko zaplanowane, jest perfekcjonistką i nie przekracza żadnych granic. Dziewczyna wie, że dzięki temu robi wszystko aby utrzymać się w przy życiu, a tylko to może uszczęśliwić jej rodziców. Nie zauważa jednak, że tak naprawdę nie korzysta z życia tylko po prostu istnieje. Dopiero gdy poznaje Willa zaczyna zauważać różnice.
Will to typ złego chłopaka, który nie trzyma się reguł i nie postępuje zgodnie z zaleceniami lekarzy. Jego życie to zwiedzanie różnych krajów od wnętrza szpitali. Czeka na swoje osiemnaste urodziny, kiedy będzie mógł wreszcie zakończyć to leczenie i korzystać z ostatnich chwil swojego życia. Chłopak nie ma szans na przeszczep, ponieważ został zarażany bakterią B. Cepacia. Gdy poznaje Stellę całe jego nastawienie się zmienia.
Jest to zwykła historia o miłości między chłopakiem i dziewczyną, którzy są śmiertelni chorzy. Niezmienia to jednak tego, że historia ta jest cudowna, słodka i smutna. Przy jej czytaniu uroniłam nawet parę łez a to w moim przypadku jest rzadkie. To jak jest opisana znajomość między nimi, a także rozwijające się uczucie jest bardzo prawdziwe. Na plus zasługują również bohaterzy drugoplanowi, którzy nadają charakter tej powieści.
Dzięki tej historii mam ochotę korzystać z życia, walczyć o swoje marzenia, robić to co chcę i nie wahać się, ponieważ nigdy nie wiadomo kiedy to wyjątkowe życie się zakończy. 🙈❤️
Q: Czytaliście tą książkę albo widzieliście film? .
.
.

1 thought on “[ Recenzja ] Stella i Will to osoby chore na mukowiscytozę. Stella ma szansę na…

Comments are closed.