Best Book Reviews of 2020 | Book News and Reviews | leiasdelights.com

Looking for good books to read? The latest best-sellers and book reviews from all of the world.

„́ ” To historia o dwójce młodych bohaterów, którzy przeszl…

1 min read

„́ ”

To historia o dwójce młodych bohaterów, którzy przeszli przez wiele trudnych sytuacji w swoim życiu mimo tak młodego wieku.

Maja po wypadku traci szansę na swoją przyszłość, jaką widziała w balecie. Jej stosunki z rodzicami nigdy nie były dobre, lecz teraz sytuacja się jeszcze bardziej pogarsza.

Kamil próbuje stanąć na nogi po ciężkiej przeszłości. To on uratował Maję podczas wypadku i dał jej szansę na dalsze życie.

Od tego momentu ich życia są ze sobą splecione. Mimo rodzącego się uczucia, jednak osoba nadal pozostaje w przeszłości i nie potrafi się z nią uporać.

Książka jest bardzo pouczając. Historia tych młodych bohaterów pokazuje, że warto pomagać bezinteresownie drugiemu człowiekowi. Na tyle na ile możemy, na ile mamy sił – warto pomagać. A dobro zawsze do nas wróci.

Bohaterowie musieli przejść ciężką drogę, musieli pokonać swoje demony, które pojawiały się często w nieodpowiednich momentach. Jednak ze starciem drugiej osoby – rodziny, przyjaciela czy drugiej połówki – zawsze jest łatwiej.

Nie podobała mi się jednak szybkość akcji. Uczucie między bohaterami zrodziło się zdecydowanie zbyt szybko, przez co później było mi trudno zaangażować się w tę relacje.
.
.
.